Training Waddenzeeschool op Ameland : vrijdag 28 september 2012

Wat is mooier dan tijdens de werkweek met uw leerlingen, onderzoek te doen in het grootste natuurgebied van Nederland, de Waddenzee?
Op vrijdag 28 september organiseren de Waddencentra een training voor docenten biologie en/of aardrijkskunde over de Waddenzeeschool ter voorbereiding.
Het programma omvat een kennismaking met de opzet van de Waddenzeeschool. U verdiept zich in het lesmateriaal en beantwoordt een ludieke waddenquiz.
We doen een gezamenlijk waddenpracticum en gaan tot slot op excursie naar het wad. Daar ervaart u verschillende veldwerkactiviteiten.

Tijdens deze training staat het lesmateriaal en veldwerk voor de onderbouw en het VMBO van het voortgezet onderwijs centraal.
De Waddenzeeschool biedt het lesmateriaal aan in de vorm van een voorbereiding en verwerking op school, gekoppeld aan veldwerk op een waddeneiland naar keuze.

De trainingsdag vindt plaats op waddeneiland Ameland. De dag begint om 9.30 uur op de veerboot vanaf Holwerd en eindigt om 16.30 uur bij de veerboot vanaf Ameland.
U bent dan 17.15 uur weer in Holwerd. De kosten bedragen € 25,- waarvoor u een volledig verzorgde dag (incl. lunch) en een informatiemap krijgt.
Let op: het kaartje voor de overtocht zit hier niet in en koopt u zelf.
 

Docenten die geïnteresseerd zijn in de Waddenzeeschool, worden van harte uitgenodigd zich op te geven voor de training. Dit kan bij Natuurcentrum Ameland via 0519-542737 (vraag naar Johan Krol of Jan Bloem) of via natuurcentrum.jkrol@planet.nl.
Kijk voor meer informatie op www.waddenzeeschool.nl.